Pomysłodawcą i głównym organizatorem tej prozdrowotnej akcji jest przemyski radny Bartłomiej Barczak. To on zadbał o niezbędny sprzęt i z pomocą żony oraz synów stworzył aranżację.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie Bartłomieju Barczak ile ta pana akcyjka kosztowała podatnika? czy z prywatnej własnej kasy pan tę gablotkę ustawił? Zapewniam pana iż każdy rodzic wie jak karmić i wychowywać własne dziecko bez pana gablot , instrukcji i partyjnej pomocy by tylko bić PIANĘ wokół siebie jaki z pana działacz!
Szanowna Pani, Szanowny Panie XXcałkowite koszty (zakup gabloty, transport, produkty) poniosłem z własnej kieszeni !!!Krytykować jest bardzo łatwo...Trudniej zrobić coś dobrego
Cieszę się że coś pan zrobił swoim kosztem. Wszystko zrobione charytatywnie powinno się chwalić. Brawa za chęci.
do Bartłomiej Barczak - skoro pan to sfinansował prywatnie to mój szacunek. Dalszą część swojego wpisu podtrzymuję ,że od TEGO są RODZICE
Szkoda prądu. Dzieciak jak ma zeżreć batona albo wypić napój słodzony to i tak wypije. To tak jak ze sprzątaniem w Dzień Ziemi.Dzisiaj pamiętam jutro zapomnę i tak papierek rzucę.A za kilka dni każde będzie przechodzić obok tej szafy obojętnie i z uśmieszkiem brać obok batona.
Do XX, zapewniam Pana/Panią, że nie każdy, a nawet mniejszość, wie jak karmić swoje dzieci.
Szanowny radny, po roku kasowaniu diety pewnie ok 20 tysięcy, oznajmił przez pudelki Przemyskie że w słodyczach jest cukier, no brawo wielki sukces i wielkie odkrycie,radny ty coś zrób, bo puki co na przwmian z tą całą regią czytacie na sesjach wiadomości od Grzesia.. A wyników brak..
A Patol..la, co ty zrobiłeś dla innych? Jakże łatwo jest krytykować, szczególnie pozostając anonimowym...
Lol, jak ja cos robię to z własnej woli i nie lecę z tym do gazet dla pogłosusu, a radny jest od pracy na rzecz miasta a nie gablotki sobie stawiac{jeszcze bez atestu w ciugu korytarza szkolnego a jak to jest szklane to gratuluję pomysłu i zgody dyrekcji.. Ooo} i mówić że w cukierkach jest cukier, fakt wielki wyczyn i wielkie działanie tylko o tym dzieci wiedzą z lekcji..
To czemu lamusie nie startujesz na radnego? Skasujesz "se" dietki. A "puki" co naucz się pisać po polsku, bo nawet z tym sobie nie radzisz.
Świetny pomysł ! Niektórzy żyją w nieświadomości a dzieci zwłaszcza .. przeliczmy sobie łatwo i spójrzmy nadkład 1 łyżka to 15g cukru ... ciekawe ile taki napój ma g ;)
W końcu mamy radnego, który działa i ma fajne pomysły. Głosowałem na Bartka i mam nadzieję, że wystartuje w kolejnych wyborach. Masz mój głos!
Aż się słabo robi jak sie widzi słowa krytyki na wszystko i wszystkich... Brawo dla p. Barczaka za pomysł, myślę, że otworzy to oczy nie tylko rodzicom, ale i samym dzieciom, które wbrew pozorom potrafią samodzielnie myśleć. Przyda się w każdej szkole :)
Panie Bartłomieju Barczak ile ta pana akcyjka kosztowała podatnika? czy z prywatnej własnej kasy pan tę gablotkę ustawił? Zapewniam pana iż każdy rodzic wie jak karmić i wychowywać własne dziecko bez pana gablot , instrukcji i partyjnej pomocy by tylko bić PIANĘ wokół siebie jaki z pana działacz!
Szanowna Pani, Szanowny Panie XXcałkowite koszty (zakup gabloty, transport, produkty) poniosłem z własnej kieszeni !!!Krytykować jest bardzo łatwo...Trudniej zrobić coś dobrego
Cieszę się że coś pan zrobił swoim kosztem. Wszystko zrobione charytatywnie powinno się chwalić. Brawa za chęci.