Reklama

Ile jest cukru w… W SP 16 stanęła dziś gablota edukacyjna

Pomysłodawcą i głównym organizatorem tej prozdrowotnej akcji jest przemyski radny Bartłomiej Barczak. To on zadbał o niezbędny sprzęt i z pomocą żony oraz synów stworzył aranżację.




– Celem inicjatywy jest uświadomienie dzieciakom i ich rodzicom, jak dużo cukru spożywamy nawet w małych napojach lub słodyczach.
Pierwsza tego typu gablota powstała dziś w Szkole Podstawowej nr 16 – ponieważ to szkoła, do której uczęszczałem ja i moje dzieci.
Chciałbym, aby powstały kolejne gablotki. Jeśli dyrektorzy się zgodzą, to na przykład w II Liceum Ogólnokształcącym, w którym korzystam z hali sportowej oraz choćby w Szkole Podstawowej nr 4, gdzie grywam na orliku – mówi B. Barczak.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    XX - niezalogowany 2020-02-05 16:48:14

    Panie Bartłomieju  Barczak  ile ta pana  akcyjka kosztowała podatnika?   czy z prywatnej własnej kasy pan tę gablotkę ustawił?  Zapewniam  pana iż każdy rodzic wie jak karmić i wychowywać własne dziecko bez pana gablot , instrukcji i partyjnej pomocy by tylko bić PIANĘ wokół siebie jaki z pana działacz!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    radny.bartlomiej.barczak_689 2020-02-05 17:20:48

    Szanowna Pani,  Szanowny Panie XXcałkowite koszty (zakup gabloty, transport, produkty) poniosłem z własnej kieszeni !!!Krytykować jest bardzo łatwo...Trudniej zrobić coś dobrego

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Roki - niezalogowany 2020-02-05 17:32:01

    Cieszę się że coś pan zrobił swoim kosztem. Wszystko zrobione charytatywnie powinno się chwalić. Brawa za chęci. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama