Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych nagrodziło najzdolniejszą młodzież z województwa podkarpackiego. Wyróżnienie to odebrało 25 najlepszych uczniów na Podkarpaciu.
Nagrody z rąk m.in. marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla odbiera jedna, najzdolniejsza osoba z każdego powiatu. Uroczystość odbyła się podczas Dnia Samorządu Terytorialnego w Rzeszowie[paywall].
Najzdolniejszym uczniem powiatu przemyskiego został Jakub Kowalczyk z I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu. Będąc przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego popularnego „Słowaka”, potrafił jednocześnie osiągnąć szereg sukcesów. Uczestniczył z powodzeniem w konkursach i olimpiadach o zasięgu wojewódzkim i krajowym. Został: finalistą XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, finalistą olimpiady społecznej „Zwolnieni z Teorii” (to jeszcze w roku szkolnym 2017 – 2018), finalistą LX Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, finalistą XXXIV Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała, laureatem XXXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, laureatem III edycji Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach (2. miejsce),
uczestnikiem etapu centralnego XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości oraz laureatem I edycji konkursu myOXperience.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Gratulacje!