Janusz Słabicki, wieloletni wójt gminy Stubno zrzekł się mandatu. 3 listopada odbędą się przedterminowe wybory.

Janusz Słabicki w listopadzie skończy 60 lat. Funkcję wójta pełnił nieprzerwanie od 2002 r., kiedy został wybrany w pierwszej turze spośród trzech kandydatów[paywall]. W październiku ub.r. wystartował z komitetu Ochotnicza Straż Pożarna w Stubnie. Miał jednego kontrkandydata. Zdobył 895 (57,30 proc.) głosów.
Przedterminowe wybory odbędą się w niedzielę, 3 listopada, od 7.00 do 21.00. Komitety mogą zgłaszać kandydatów do 9 października do godz. 24.00. Do chwili wyboru nowego wójta, jego obowiązki pełni sekretarz gminy Danuta Kusz.
Powody zrzeczenia się mandatu przez J. Słabickiego nie są znane. Nieoficjalnie mówi się o względach osobistych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Sprzątanie gminy przed odbudowa pomnika.
Januszu Słabicki. mandatu to się może zrzec poseł PiS. Weź do końca odpowiedzialność, kieruj gminą i nie przejmuj się neokomunistycznymi pieskami z PiS i innymi partyjnymi "nacjami".
A przyszło Wam do głowy, że jest po prostu poważnie chory? Panie Wójcie łaski zdrowia życzę!
Sprzątanie gminy przed odbudowa pomnika.
Na podwórzu sobie postaw!!!
DLACZEGO? Porządny gość