Reklama

Janusz Słabicki nie jest już wójtem. Będą wybory

25/09/2019 17:00

Janusz Słabicki, wieloletni wójt gminy Stubno zrzekł się mandatu. 3 listopada odbędą się przedterminowe wybory.


fot.archiwum

Janusz Słabicki w listopadzie skończy 60 lat. Funkcję wójta pełnił nieprzerwanie od 2002 r., kiedy został wybrany w pierwszej turze spośród trzech kandydatów[paywall]. W październiku ub.r. wystartował z komitetu Ochotnicza Straż Pożarna w Stubnie. Miał jednego kontrkandydata. Zdobył 895 (57,30 proc.) głosów.

Przedterminowe wybory odbędą się w niedzielę, 3 listopada, od 7.00 do 21.00. Komitety mogą zgłaszać kandydatów do 9 października do godz. 24.00. Do chwili wyboru nowego wójta, jego obowiązki pełni sekretarz gminy Danuta Kusz.

Powody zrzeczenia się mandatu przez J. Słabickiego nie są znane. Nieoficjalnie mówi się o względach osobistych.
bor
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-09-25 17:14:10

    Sprzątanie gminy przed odbudowa pomnika.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Xxx - niezalogowany 2019-09-25 18:56:56

    Na podwórzu sobie postaw!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    brat PIT - niezalogowany 2019-09-25 20:29:21

    DLACZEGO? Porządny gość

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama