Reklama

Jarosław będzie miał nowych policjantów. 35 mundurowych złożyło ślubowanie [ZDJĘCIA]

35 nowych funkcjonariuszy, wśród nich 9 kobiet, złożyło ślubowanie i odebrało legitymacje z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie nadinsp. Dariusza Matusiaka 4 stycznia w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Świeżo upieczeni funkcjonariusze rozpoczną kilkumiesięczne szkolenie podstawowe. Będą zdobywać wiedzę m.in. z zakresu przepisów prawa, taktyk i technik interwencji. Będą też doskonalić umiejętności strzeleckie.

Póżniej rozpoczną służbę w komendach miejskich w Rzeszowie, Krośnie i Tarnobrzegu oraz komendach powiatowych w Dębicy, Jarosławiu, Kolbuszowej, Mielcu, Nisku, Stalowej Woli oraz oddziale prewencji w Zaczerniu.

Gratulacje przekazali im wojewoda podkarpacki dr Ewa Leniart oraz członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Stanisław Kruczek. Tekst modlitwy policjanta odczytał duszpasterz podkarpackich policjantów ks. Marek Buchman.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama