13. raz Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki organizuje Jarosławski Przegląd Teatrów „Na dziedzińcu”, którego celem jest podtrzymanie wieloletniej tradycji ruchu teatralnego w Jarosławiu oraz możliwość wyrażenia się poprzez działanie teatralne aktorów – amatorów.
Tegroczna odsłona odbędzie się w dniach 1 – 2 września. Start w piątek, o godzinie 18.45, na dziedzińcu kamienicy Rynek 6 „Pan i Pani O !”, Warszawskie Centrum Pantomimy, a później „Co by się nie pomarnowało” Julia Eisenbardt Teatr Plaster, „Wyjaśnienie” – spektakl muzyczny Moniki Adamiec.
Z kolei dzień później od g. 19 – „Pijcie ocet” Teatru Ad-Rem, „Hrabalu Ty mój” Teatru Wojtka Kowalskiego oraz „Demon” słowackiego Teatru Divadelny Subor Ci-Pr-Cha. Serdecznie polecamy teatralną ucztę!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze