Reklama

Jarosławski Przegląd Teatrów „Na dziedzińcu” 2023 przed nami

WRZ01

dziedziniec kamienicy Rynek 6 godz: 18:45

13. raz Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki organizuje Jarosławski Przegląd Teatrów „Na dziedzińcu”, którego celem jest podtrzymanie wieloletniej tradycji ruchu teatralnego w Jarosławiu oraz możliwość wyrażenia się poprzez działanie teatralne aktorów – amatorów.

Tegroczna odsłona odbędzie się w dniach 1 – 2 września. Start w piątek, o godzinie 18.45, na dziedzińcu kamienicy Rynek 6 „Pan i Pani O !”, Warszawskie Centrum Pantomimy, a później „Co by się nie pomarnowało” Julia Eisenbardt Teatr Plaster, „Wyjaśnienie” – spektakl muzyczny Moniki Adamiec.

Z kolei dzień później od g. 19 – „Pijcie ocet” Teatru Ad-Rem, „Hrabalu Ty mój” Teatru Wojtka Kowalskiego oraz „Demon” słowackiego Teatru Divadelny Subor Ci-Pr-Cha. Serdecznie polecamy teatralną ucztę!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama