Reklama

Jednego dnia okradła kilka sklepów. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności

Skradzione mienie wyceniono na kwotę około 1000 złotych.

W jednym ze sklepów w Mielcu ochroniarz zatrzymał podejrzaną kobietę. Moment kradzieży zarejestrował sklepowy monitoring, więc policjanci łatwo ustalili, co ukradła. Kierownik sklepu produkty wycenił na ok. 200 złotych.

Sprawczyni miała przy sobie więcej towaru. Nie potrafiła wyjaśnić mundurowym, jak weszła w ich posiadanie.

Policjanci zatem odwiedzili inne sklepy zlokalizowane w pobliskiej galerii handlowej. Przeglądając z obsługą monitoringi, ustalili, że kobieta dopuściła się kradzieży w 2 innych punktach handlowych.

Towar odzyskano, a 45-latka trafiła do policyjnego aresztu.

Skradzione mienie oszacowano na kwotę ok. 1000 złotych. Podejrzana przyznała się do winy, teraz za kradzież grozi jej kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Reklama


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama