W piątek, 17 października, w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku odbędzie się wyjątkowy koncert. Koncert jedynej na świecie Orkiestry Księżniczek. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych.
Pierwsza część Koncertu Wiedeńskiego to bestseller, który podbił serca melomanów. To także wspaniała uczta dla zmysłów, zapierające dech w piersiach olśniewające kostiumy, stworzone przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie i połączenie wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom Melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii z „Księżniczki Czardasza”, „Zemsty Nietoperza”, „Barona Cygańskiego”, „Wesołej Wdówki” czy duetu wszechczasów „Usta milczą dusza śpiewa”. A oto zapowiedź: [KLIK]
Mamy podwójną wejściówkę dla naszych Czytelników!
Jak ją zdobyć? Wystarczy zadzwonić do naszej redakcji w czwartek, 18 września o g. 12 (16 670 22 00). Kto pierwszy, ten lepszy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze