Reklama

Jest nowa kierownik schroniska w Orzechowcach

Joanna Puchalska-Tracz została nowym kierownikiem Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach. Czeka ją nie lada wyzwanie, bo ma z sukcesami zastąpić na tym niezwykle trudnym i odpowiedzialnym stanowisku Przemysława Grządziela.

Kandydat na stanowisko kierownika schroniska musiał spełniać wiele wymagań. Między innymi mieć co najmniej roczny staż pracy w jednostce lub zakładzie zajmującym się opieką lub hodowlą zwierząt, co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym, znać przepisy Ustawy o ochronie zwierząt, o samorządzie gminnym, jak również zasady funkcjonowania samorządu terytorialnego itd.

Co najważniejsze: musiał mieć też[paywall] koncepcję funkcjonowania Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach oraz dokładnie znać Rozporządzenie ministra rolnictwa i rozwoju w sprawie szczegółowych wymagań weterynaryjnych dla prowadzenia schronisk dla zwierząt. 16 kwietnia br. upłynął termin składania ofert.

Wpłynęła jedna – Joanny Puchalskiej-Tracz. Ona także – jako jedyna – złożyła ofertę w pierwszym, unieważnionym konkursie.

26 kwietnia br. sekretarz miasta Dariusz Łapa poinformował na miejskiej stronie o wyniku konkursu. Tym razem wszystko było już w porządku.

„W wyniku dokonanej przez komisję 20 kwietnia 2021 r. wstępnej weryfikacji złożonej oferty pod względem formalnym kandydat zakwalifikowany został do kolejnego etapu naboru, czyli rozmowy kwalifikacyjnej. Po jej przeprowadzeniu oraz dokonaniu przez komisję oceny kompetencji kandydata na wymienione na wstępie stanowisko – pani Joanna Puchalska-Tracz uzyskała łącznie 138 punktów. Prezydent Miasta Przemyśla zaakceptował kandydaturę Pani Joanny Puchalskiej-Tracz na wymienione w ogłoszeniu stanowisko” – tak brzmi oficjalny komunikat.

Reklama

Maksymalna łączna liczba punktów, jaką mógł otrzymać kandydat ubiegający się o stanowisko kierownika, wynosiła 150. J. Puchalska-Tracz w przeszłości pracowała m.in. w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    G. - niezalogowany 2021-05-05 11:16:27

    Przede wszystkim WIELKA SZKODA KIEROWNIKA GRĄDZIELA!Co ze schroniskiem będzie teraz?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zoll - niezalogowany 2021-05-05 11:56:47

    Nic. Pani Generałowa postawi schronisko na nogi. Lata spędzone w Służbie Celnej przygotowały ją do tej jakże odpowiedzialnej roli.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pies - niezalogowany 2021-05-05 12:58:05

    O kur.. na litość boska

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości