Jak poinformował na swoich stronach urząd miasta w Radymnie miejska plaża od dziś, tj. od 1 lipca zostaje zamknięta do odwołania.
Burzowa aura nie zachęca wprawdzie do rekreacji nad wodą, ale jak się okazuje w Radymnie nie będzie możliwe skorzystanie z kąpieliska także z powodu decyzji administracyjnej. Przyczyną jej wydania jest obawa o jakość wody.
Po wczorajszych gwałtownych ulewach doszło do przebicia kanalizacji sanitarnej. Istnieje obawa, że pewna ilość zanieczyszczonej wody dostała się do zalewu ZEK.
Reakcja służb komunalnych była bardzo sprawna i podejrzewa się, że ilość zanieczyszczonej wody, która trafiła do ZEK-u była niewielka, ale magistrat woli dmuchać na zimne. Zlecono badania wody, a próbki zostały już pobrane.
Na razie nie wiadomo, kiedy kąpielisko zostanie ponownie uruchomione. Analiza jakości wody może potrwać około 3 dni. Jeśli jej wyniki okażą się dobre, strona miejska zapewnia, że plaża zostanie otwarta natychmiast. Jeśli woda nie będzie spełniała standardów, przerwa w działaniu kąpieliska może się przedłużyć.
Na razie weekend nad wodą w Radymnie stoi pod sporym znakiem zapytania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wypierdalac wiesniaki krowy doic. To ze wolicie siedzieć na dupie i oglądać mecze albo familiadę i żreć rosół marnie żyć i tak samo skończyć to wasza sprawa. Od zeku nara siedzieć w domu
Zamiast tych ???? Jest buźka uśmiechnięta, nie wiem dlaczego tak to napisało
Zapytaj rodziców skad są Twoje korzenie i powyciągaj słome z sandała
Hahahahhahaha a ze niby Ci co siedza nad zekiem to sama elita? I nikt tam marnie nie zyje i marnie nie skonczy? Hahahahahhahahahahahahhahahahahah
i bardzo dobrze ze zamknieta
Zasypać piaskiem i święto
Wypierdalac wiesniaki krowy doic. To ze wolicie siedzieć na dupie i oglądać mecze albo familiadę i żreć rosół marnie żyć i tak samo skończyć to wasza sprawa. Od zeku nara siedzieć w domu