20- letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, który od początku roku ukrywał się przed organami ścigania trafił za kratki.
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy od kilku miesięcy starali się namierzyć poszukiwanego listem gończym mężczyznę. Z ich ustaleń wynikało, że znajduje się poza granicami kraju.
Gdy jednak wrócił do Polski, został szybko namierzony przez kryminalnych. Został przez nich zatrzymany 12 lipca i zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze