Reklama

Karol Nawrocki w Przemyślu [ZDJĘCIA]

Kilkudziesięcioosobowa grupa mieszkańców miasta i regionu towarzyszyła dzisiejszego (30 marca br.) ranka kandydatowi na prezydenta Polski z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Karolowi Nawrockiemu, który wziął udział w przedsięwzięciu „Przemyśl biegnie z Karolem Nawrockim”.

Start i meta była u podnóży Zamku Kazimierzowskiego dokładnie o g. 9. Na bieg z kandydatem na prezydenta zapraszali w mediach społecznościowych członkowie Przemyskiego Klubu Biegacza – były przemyski radny Daniel Dryniak i obecny, wiceprzewodniczący tego gremium Robert Bal. Łącznie kilkunastoosobowa grupa przebiegła ponad 2 km, ścieżkami Parku Miejskiego im. Mariana Strońskiego, pod popularne „Trzy Krzyże” i z powrotem, na Wzgórze Zamkowe.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/03/2025 12:47
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama