Kilkudziesięcioosobowa grupa mieszkańców miasta i regionu towarzyszyła dzisiejszego (30 marca br.) ranka kandydatowi na prezydenta Polski z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Karolowi Nawrockiemu, który wziął udział w przedsięwzięciu „Przemyśl biegnie z Karolem Nawrockim”.
Start i meta była u podnóży Zamku Kazimierzowskiego dokładnie o g. 9. Na bieg z kandydatem na prezydenta zapraszali w mediach społecznościowych członkowie Przemyskiego Klubu Biegacza – były przemyski radny Daniel Dryniak i obecny, wiceprzewodniczący tego gremium Robert Bal. Łącznie kilkunastoosobowa grupa przebiegła ponad 2 km, ścieżkami Parku Miejskiego im. Mariana Strońskiego, pod popularne „Trzy Krzyże” i z powrotem, na Wzgórze Zamkowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze