Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Skołoszowie reprezentowały Podkarpacie w wielkim finale Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni”, który odbył się na stadionie narodowym w Warszawie.
Panie z gminy Radymno zrobiły podczas finału wojewódzkiego w Sanoku furorę swoim pasztetem drobiowym z dodatkiem sosu żurawinowo-chrzanowego. W Warszawie niestety nie było już tak kolorowo. Konkurs kulinarny wygrało KGW w Lipcach Reymontowskich, serwując kluskę lipiecką z łódzkim dodatkiem, a dwa kolejne miejsca na podium zajęły KGW Skrzatusz – „Kobiety z Ikrą” z nowodworskim kapłonem smażonym na słodko oraz KGW „Podlasianki z Jedlanki”, które przygotowały karpia pieczonego z grzybami. Skołoszowianki z finału wróciły więc na tarczy, ale sam fakt, że znalazły się w wąskim gronie 29 finalistów, należy tratować w kategoriach sporego osiągnięcia. Oczywiście panie ze skołoszowskiego KGW, mimo braku „miejsca”, rezonu nie straciły – świetnie bawiły się podczas finału festiwalu m.in. na koncercie zespołu Boys stanowiącym jego część, zwiedzały Warszawę, a na zaproszenie posłanki z ziemi lubaczowskiej Teresy Pamuły zobaczyły od wewnątrz pomieszczenia Sejmu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze