Przemyt niecodziennego towaru udaremnili funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Podkarpacia.
Podczas kontroli wjeżdżającego do Polski busa na ukraińskich numerach rejestracyjnych celnicy z Medyki ujawnili ludzkie włosy. Pukle o różnych kolorach i długościach ważyły prawie 5 kg, a najdłuższe miały ok. 80 cm długości. Ich wartość oszacowano na ponad 17 tys. złotych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dziwne to prawo,komu przeszkadza że przywiozą włosy z których zrobią w Polsce peruki? Po tematem, były prezydent oddał w dzierżawę wysypisko śmieci i jak na tym wyszliśmy każdy odczuwa, obecny oddaje MPEC i dopiero w przyszłości odczujemy czy to działanie było dobre. Może się zdarzyć że następny rząd sprzeda PGNiG i co wówczas?https://przemysl.pl/60101/spotkanie-prezesa-nowej-spolki-pgnig-termika-energetyka-przemysl-z-przedstawicielami-miasta-i-mpec-sp-z-o-o-w-przemyslu.html
... a nie pomyślałeś Alonzo w jaki sposób, komu? i za ile te włosy obcinano?
Dlaczego zakładasz że musiało dochodzić do czegoś złego? Może po prostu dziewczyny swoje włosy sprzedały. w Polsce włosy wszędzie skupują. Z tych włosów robi się peruki dla osób chorych, kupują też peruki "modnisie" czy łysi faceci. Nic w tym złego nie widzę. Natomiast karać kogoś za przywiezienie włosów jest idiotyzmem. W Polsce wystarczy zarejestrować " firmę" i można zaimportować tysiące ton śmieci ,później wybucha pożar zapewne na skutek "samozapłonu czy nieostrożności" i nikomu włos z głowy nie spada nie mówiąc o karaniu wiezieniem czy olbrzymią grzywną. I tu służby celne są bezradne bo takie jest prawo.http://www.ogloszenia.przemysl.pl/592995
Dziwne to prawo,komu przeszkadza że przywiozą włosy z których zrobią w Polsce peruki? Po tematem, były prezydent oddał w dzierżawę wysypisko śmieci i jak na tym wyszliśmy każdy odczuwa, obecny oddaje MPEC i dopiero w przyszłości odczujemy czy to działanie było dobre. Może się zdarzyć że następny rząd sprzeda PGNiG i co wówczas?https://przemysl.pl/60101/spotkanie-prezesa-nowej-spolki-pgnig-termika-energetyka-przemysl-z-przedstawicielami-miasta-i-mpec-sp-z-o-o-w-przemyslu.html
... a nie pomyślałeś Alonzo w jaki sposób, komu? i za ile te włosy obcinano?
Dlaczego zakładasz że musiało dochodzić do czegoś złego? Może po prostu dziewczyny swoje włosy sprzedały. w Polsce włosy wszędzie skupują. Z tych włosów robi się peruki dla osób chorych, kupują też peruki "modnisie" czy łysi faceci. Nic w tym złego nie widzę. Natomiast karać kogoś za przywiezienie włosów jest idiotyzmem. W Polsce wystarczy zarejestrować " firmę" i można zaimportować tysiące ton śmieci ,później wybucha pożar zapewne na skutek "samozapłonu czy nieostrożności" i nikomu włos z głowy nie spada nie mówiąc o karaniu wiezieniem czy olbrzymią grzywną. I tu służby celne są bezradne bo takie jest prawo.http://www.ogloszenia.przemysl.pl/592995