Nałożeniem mandatu karnego w wysokości 2200 złotych zakończyła się kolizja, do której doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Knapy.
38-letni kierujący scanią z naczepą nie zatrzymał się na znaku STOP i wjechał za świetlny sygnalizator kolejowy mimo czerwonego światła. Ciężarówką uszkodził rogatkę. Mężczyzna był trzeźwy, nie ucierpiał.
Za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 200 zł i punktami karnymi.
Policja przypomina, że kierującemu pojazdem zabrania się:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze