Do zdarzenia doszło 13 br., około godz. 15, w Zmiennicy.
Jadąca audi 49-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego potrąciła przechodzącą przez jezdnię pieszą.
Policjanci ustalili, że 15-latka wyszła na jezdnię zza autobusu, który zatrzymał się chwilę wcześniej na przystanku.
Dziewczyna z poważnymi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.
Kierująca była trzeźwa. Na miejscu wypadku pracowali grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. Zebrany materiał i zeznania świadków pozwolą wyjaśnić dokładne okoliczności wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
.