Reklama

Kierujący seatem wjechał do rowu i dachował. Był pijany

Do zdarzenia doszło dziś rano, 28 października, po godz. 7, w Malawie.

Kierujący fordem galaxy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawy pas, przebił bariery oraz ogrodzenie i wjechał na prywatną posesję, gdzie dachował.

52-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego nie ucierpiał, okazało się natomiast, że był pijany. Miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Co grozi za kierowanie w stanie nietrzeźwości? Do 2 lat więzienia.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości