Reklama

Kierujący volkswagenem wjechał do potoku i dachował. Miał blisko 3 promile

Do zdarzenia doszło 26 sierpnia po południu w miejscowości Iwla.

Policjanci podają, że kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przepływającego nieopodal drogi potoku, czym doprowadził do dachowania.

Podróżował z 2 pasażerami, którym widocznie nie przeszkadzało, że kierowca ma blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Sami też byli nietrzeźwi.

Cała trójka samodzielnie wyszła z auta, żaden z nich nie odniósł poważnych obrażeń. Policjanci zatrzymali 33-latkowi prawo jazdy. Teraz ustalają okoliczności zdarzenia.


SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości