Jeszcze w wigilię, na przejściu granicznym w Medyce doszło do ujawnienia 4 podrobionych odbitek stempli kontroli, które znajdowały się w paszporcie 45-letniego obywatela Ukrainy. Rzekomo miały pochodzić ze Słowacji i Węgier.
Po ujawnieniu oszustwa, mężczyzna dobrowolnie poddał się karze pozbawienia wolności na 6 miesięcy w zawieszeniu na dwa lata.
Kilka dni później, bo we wtorek 27. grudnia, na tym samym przejściu, granicę próbował przekroczyć 33-latek z Ukrainy. Funkcjonariusze i tym razem, używając specjalistycznego sprzętu, ujawnili, że 2 stemple z rzekomej, polskiej kontroli granicznej są podrobione.
Ów mężczyzna również dobrowolnie poddał się takiej samej karze jak jego starszy poprzednik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze