Reklama

Kolejne obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy k. Przeworska

Wczoraj, 24 sierpnia, mieszkaniec gminy Tryńcza uniemożliwił dalszą jazdę mężczyźnie, który prowadził samochód, mając 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Przypadkowy kierowca zauważył, że poprzedzające go audi ma uszkodzona tylną lewą oponę. Podróżujący nim mężczyzna mimo to kontynuował jazdę.

Świadek zdarzenia nabrał podejrzeń, że kierujący może być pod wpływem alkoholu, dlatego wyprzedził audi i je zatrzymał.

Właściciel audi najpierw wysiadł zza kółka, nagle jednak wrócił do pojazdu i odjechał w kierunku Wólki Małkowej. Świadek ruszył za nim. Po przejechaniu ok. 300 metrów zauważył, że pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji.

Od prowadzącego audi czuć było alkohol. Wykazano u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz zajmie się nim sąd.

Reklama


fot.KPP Przeworsk
SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości