Reklama

Komu lemoniadę, komu...? Rezolutne dziewczęta z osiedla Kmiecie własnoręcznie przygotowują pyszny napój

Na pożyteczny pomysł spędzenia wakacji wpadły cztery przesympatyczne, rezolutne dziewczęta z osiedla Kmiecie w Przemyślu. W upalne dni proponują przechodniom pyszną, własnoręcznie przygotowywaną lemoniadę. Można je spotkać w samym centrum osiedla, między blokami numer 76B i 80.

Dwie Zuzie, Kamila i Judyta. Uśmiechnięte (a uśmiech przy tego typu interesie jest niezwykle istotny!), niezwykle grzeczne i rezolutne dziewczęta zdecydowały, że część wakacji, czasu wolnego dla siebie spędzą podług zasady „łączymy przyjemne z pożytecznym”[paywall].

– Razem z siostrą wpadłyśmy na ten pomysł. Na youtubie zobaczyłyśmy, że dziewczyny sprzedawały bransoletki czy właśnie lemoniadę. Też chciałyśmy. I zrobiłyśmy! Mamy wakacje, ale chcemy też coś sobie zarobić. Jak jest szkoła, to z tym jest znacznie trudniej. Podzielimy się po równo – zapewniły. – Dodatkowo pomyślałyśmy sobie, że napiwki przeznaczymy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt. Same na to wpadłyśmy

Reklama

– wyjaśniły.

Dziewczynki codziennie robią pyszną lemoniadę. Ale na własnoręcznie przygotowanym kramie można kupić także choćby bransoletkę.

– Kupujemy wodę niegazowaną, u pana tutaj bardzo blisko na zieleniaku, także cytryny, które ręcznie wyciskamy, do tego jeszcze mięta i cukier. Lemoniadę sprzedajemy tylko w papierowych kubeczkach

– wyliczyły.

Dziewczynki można spotkać (i koniecznie kupić przepyszną lemoniadę) w każdy upalny dzień w godzinach od 15 do 20. Ich lemoniada cieszy się sporym powodzeniem.

Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama