Na pożyteczny pomysł spędzenia wakacji wpadły cztery przesympatyczne, rezolutne dziewczęta z osiedla Kmiecie w Przemyślu. W upalne dni proponują przechodniom pyszną, własnoręcznie przygotowywaną lemoniadę. Można je spotkać w samym centrum osiedla, między blokami numer 76B i 80.
Dwie Zuzie, Kamila i Judyta. Uśmiechnięte (a uśmiech przy tego typu interesie jest niezwykle istotny!), niezwykle grzeczne i rezolutne dziewczęta zdecydowały, że część wakacji, czasu wolnego dla siebie spędzą podług zasady „łączymy przyjemne z pożytecznym”[paywall].
– Razem z siostrą wpadłyśmy na ten pomysł. Na youtubie zobaczyłyśmy, że dziewczyny sprzedawały bransoletki czy właśnie lemoniadę. Też chciałyśmy. I zrobiłyśmy! Mamy wakacje, ale chcemy też coś sobie zarobić. Jak jest szkoła, to z tym jest znacznie trudniej. Podzielimy się po równo – zapewniły. – Dodatkowo pomyślałyśmy sobie, że napiwki przeznaczymy dla schroniska dla bezdomnych zwierząt. Same na to wpadłyśmy
Reklama
– wyjaśniły.
Dziewczynki codziennie robią pyszną lemoniadę. Ale na własnoręcznie przygotowanym kramie można kupić także choćby bransoletkę.
– Kupujemy wodę niegazowaną, u pana tutaj bardzo blisko na zieleniaku, także cytryny, które ręcznie wyciskamy, do tego jeszcze mięta i cukier. Lemoniadę sprzedajemy tylko w papierowych kubeczkach
– wyliczyły.
Dziewczynki można spotkać (i koniecznie kupić przepyszną lemoniadę) w każdy upalny dzień w godzinach od 15 do 20. Ich lemoniada cieszy się sporym powodzeniem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze