W dniach 17-19 października (piątek-niedziela) w Arłamowie odbędzie się konferencja, która zgromadzi prawie 400 uczestników z całego kraju w tym wybitnych wykładowców z wielu klinik z Polski oraz Ukrainy, Słowacji, Francji i będzie jedną z trzech największych konferencji psychiatrycznych w kraju. Mowa o XXX jubileuszowej Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Bieszczadzkie Dni Psychiatryczne Arłamów 17-19.10.2025”.
Obecni będą na niej konsultanci krajowi w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży, uzależnień, psychoterapii dzieci i młodzieży oraz psychologii. Sesje poświęcone będą m.in. najnowszym osiągnięciom w terapii zaburzeń stanu psychicznego w tym uzależnień, psychogeriatrii, psychiatrii dzieci i młodzieży, farmakoterapii, seksuologii oraz problemom prawnym. Specjalna sesja będzie dotyczyć problemów psychiatrii w Ukrainie a udział w niej wezmą wykładowcy ze Lwowa. Wśród imprez towarzyszących znajdą się Mistrzostwa Polski Lekarzy Psychiatrów w tenisie ziemnym oraz golfie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze