Uroczyste wręczenie aktów mianowania odbyło się w 19 czerwca 2023 roku.

fot.UG Żurawica
Akty mianowania wręczył dyrektorom wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk.
Dwie szkoły podstawowe – Szkoły Podstawowej im. bł. Stefana kardynała Wyszyńskiego w Buszkowicach i Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Wyszatycach, zmiany osobowej nie odczują, ponieważ stanowiska dyrektorskie nadal obejmą kolejno: Barbara Kropieniewicz oraz Beata Oś-Oziembłowska.
Inaczej będzie za to w w Szkole Podstawowej im. bł. ks. Bronisława Markiewicza w Kosienicach. Tam, od 1 września, wieloletnią dyrektor szkoły – Małgorzatę Wróbel-Makuchowską, która odejdzie na emeryturę, zastąpi Mateusz Wojnarowicz, który od 8 lat przybliża uczniom tej placówki meandry języka angielskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze