Reklama

Koniec i początek. Zmiany na stanowiskach dyrektorskich

Uroczyste wręczenie aktów mianowania odbyło się w 19 czerwca 2023 roku.


fot.UG Żurawica
Akty mianowania wręczył dyrektorom wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk.

Dwie szkoły podstawowe – Szkoły Podstawowej im. bł. Stefana kardynała Wyszyńskiego w Buszkowicach i Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Wyszatycach, zmiany osobowej nie odczują, ponieważ stanowiska dyrektorskie nadal obejmą kolejno: Barbara Kropieniewicz oraz Beata Oś-Oziembłowska.

Inaczej będzie za to w w Szkole Podstawowej im. bł. ks. Bronisława Markiewicza w Kosienicach. Tam, od 1 września, wieloletnią dyrektor szkoły – Małgorzatę Wróbel-Makuchowską, która odejdzie na emeryturę, zastąpi Mateusz Wojnarowicz, który od 8 lat przybliża uczniom tej placówki meandry języka angielskiego. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości