Dziś, 4 kwietnia, po godzinie 13, w Kosienicach kierujący busem stracił przytomność i zjechał z drogi.
– Obecni na miejscu policjanci z komisariatu w Żurawicy ustalili, że kierujący busem, mieszkaniec powiatu jarosławskiego, najprawdopodobniej zasłabł w trakcie jazdy w wyniku czego uderzył w barierę ochronną, zjechał do rowu i dachował. 57-latek trafił do przemyskiego szpitala. Okazało się, że obrażenia jakich doznał nie były poważne – podaje KMP Przemyśl.
Kierujący był trzeźwy. Za popełnione wykroczenie został pouczony. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny porozbijanego peugeota.
Efekt manewru był niebezpieczny, ponieważ pojazd dachował i wpadł do głębokiego rowu z wodą.
Pogotowie ratunkowe zabrało mężczyznę do szpitala.
Na miejscu pracowali druhowie z OSP w Maćkowicach (autorzy zdjęć!) i Orzechowcach oraz z Przemyśla. Nie zabrakło policji.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze