Reklama

Kosienice: Kierujący busem stracił przytomność i dachował

Dziś, 4 kwietnia, po godzinie 13, w Kosienicach kierujący busem stracił przytomność i zjechał z drogi.

Aktualizacja 5.04

– Obecni na miejscu policjanci z komisariatu w Żurawicy ustalili, że kierujący busem, mieszkaniec powiatu jarosławskiego, najprawdopodobniej zasłabł w trakcie jazdy w wyniku czego uderzył w barierę ochronną, zjechał do rowu i dachował. 57-latek trafił do przemyskiego szpitala. Okazało się, że obrażenia jakich doznał nie były poważne – podaje KMP Przemyśl.


Kierujący był trzeźwy. Za popełnione wykroczenie został pouczony. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny porozbijanego peugeota.







Efekt manewru był niebezpieczny, ponieważ pojazd dachował i wpadł do głębokiego rowu z wodą.

Pogotowie ratunkowe zabrało mężczyznę do szpitala.

Na miejscu pracowali druhowie z OSP w Maćkowicach (autorzy zdjęć!) i Orzechowcach oraz z Przemyśla. Nie zabrakło policji.

Reklama


fot.OSP Orzechowce


fot.OSP Orzechowce


fot.KMP Przemyśl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama