Wczoraj, 12 grudnia, o godzinie 10, nastąpiło wyczekiwane przez mieszkańców otwarcie sztucznego lodowiska. Od teraz jeździmy codziennie!
Godziny otwarcia: pon.-nd. – 9 – 21Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze