W 20. Przemyskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej odbyły się ćwiczenia dowódczo-sztabowe na mapach pod kryptonimem „Lodowy Przesmyk’25”, których celem było doskonalenie umiejętności dowodzenia i planowania pod kątem precyzyjnej koordynacji działań.
Przedsięwzięcie pozwoliło na doskonalenie umiejętności organów dowodzenia pododdziałów 20. Przemyskiej BOT w działaniu kolektywnym i rozwiązywaniu problemów taktycznych. Stanowisko kierowania ćwiczeniem znajdowało się w Przemyślu. W ćwiczeniu uczestniczyli również członkowie stanowisk dowodzenia 201. Przemyskiego Batalionu Obrony Pogranicza, który był głównym ćwiczącym. Wspierały go 202. Batalion Obrony Pogranicza z Jarosławia oraz 203. Batalion Obrony Pogranicza z Sanoka...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 70% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze