Reklama

„Lodowy Przesmyk”, czyli symulacja zbrojnego konfliktu [ZDJĘCIA]


W 20. Przemyskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej odbyły się ćwiczenia dowódczo-sztabowe na mapach pod kryptonimem „Lodowy Przesmyk’25”, których celem było doskonalenie umiejętności dowodzenia i planowania pod kątem precyzyjnej koordynacji działań.


Przedsięwzięcie pozwoliło na doskonalenie umiejętności organów dowodzenia pododdziałów 20. Przemyskiej BOT w działaniu kolektywnym i rozwiązywaniu problemów taktycznych. Stanowisko kierowania ćwiczeniem znajdowało się w Przemyślu. W ćwiczeniu uczestniczyli również członkowie stanowisk dowodzenia 201. Przemyskiego Batalionu Obrony Pogranicza, który był głównym ćwiczącym. Wspierały go 202. Batalion Obrony Pogranicza z Jarosławia oraz 203. Batalion Obrony Pogranicza z Sanoka...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 70% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/12/2025 14:37
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama