W poniedziałek, 5 lutego, we Wrocławiu funkcjonariusze z Wydziału Operacyjno-Śledczego BiOSG oraz Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową Komendy Stołecznej Policji ujawnili przywłaszczony luksusowy pojazd BMW X5. Jak się okazało – pochodzący z jednej z wypożyczalni samochodowej na terenie Francji. Auto o szacunkowej wartości 320 tys. złotych zostało zabezpieczone, a dalsze czynności w sprawie prowadzą policjanci.
Tego samego dnia w Hureczku, funkcjonariusze BiOSG we współpracy z policjantami Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie, na jednej z prywatnych posesji ujawnili samochód marki Mercedes GLC 300D 4matic na włoskich numerach rejestracyjnych utracony tydzień wcześniej i będący w zainteresowaniu tamtejszych służb.

Pojazd nie posiadał dokumentów rejestracyjnych oraz był w częściowym demontażu. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, na miejscu zdarzenia zatrzymano dwóch 35-letnich obywateli Polski. Wartość zatrzymanego auta oszacowano na 250 tys. złotych, a dalsze czynności procesowe prowadzą funkcjonariusze policji.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze