Reklama

„Mam tę moc” po raz drugi

04/06/2019 15:33

W minioną sobotę, 25 maja, odbył się w Chałupkach Gminny Piknik Rodzinny pod hasłem „Szczęśliwa Rodzina – Szczęśliwe Dziecko”. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, a najlepszym podsumowaniem ich starań były uśmiechy obecnych na imprezie dzieciaków.

Piknik został zorganizowany w ramach prospołecznego projektu „Mam tę moc”, który gmina z dofinansowaniem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej realizuje już po raz drugi. Na imprezie nie zabrakło reprezentantów organizatora. Był wójt gminy Przeworsk Daniel Krawiec, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Przeworsku Łukasz Mróz oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chałupkach Danuta Sobala[paywall].
pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama