W minioną sobotę, 25 maja, odbył się w Chałupkach Gminny Piknik Rodzinny pod hasłem „Szczęśliwa Rodzina – Szczęśliwe Dziecko”. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, a najlepszym podsumowaniem ich starań były uśmiechy obecnych na imprezie dzieciaków.
Piknik został zorganizowany w ramach prospołecznego projektu „Mam tę moc”, który gmina z dofinansowaniem Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej realizuje już po raz drugi. Na imprezie nie zabrakło reprezentantów organizatora. Był wójt gminy Przeworsk Daniel Krawiec, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Przeworsku Łukasz Mróz oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Chałupkach Danuta Sobala[paywall].Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze