Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej przeszukali mieszkanie 29-letni mężczyzny, ponieważ posiadali informacje, że może posiadać narkotyki.
Mieli rację. Marihuanę oraz haszysz przechowywał w słoikach i plastikowych pojemnikach.
Mężczyzna przyznał, że narkotyki należą do niego i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.
Przyznał się i złożył wyjaśnienia. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
.