Medal lidera samorządu z rąk profesora Jerzego Stępnia w piątek, 18 listopada, odebrał piastujący od 16 lat stanowisko starosty przemyskiego Jan Pączek.
Zaproszenie na uroczystą galę było skierowane do wójtów i burmistrzów, którzy od co najmniej 16 lat piastują swój urząd oraz do prezydentów, marszałków i starostów (byłych i obecnych) z co najmniej 12-letnim stażem.
Jan Pączek rozpoczynał swoją pracę od samorządu gminnego w gminie Orły w 2002 roku – najpierw jako sekretarz, następnie – zastępca wójta.
Od 2006 roku piastuje nieprzerwanie urząd starosty przemyskiego. Oprócz niego wyróżnienie odebrali również burmistrz miasta i gminy Pruchnik Wacław Szkoła oraz wójt gminy Roźwienica Tomasz Kotliński.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze