Reklama

Medal Lidera Samorządu dla Jana Pączka. Starosta przemyski piastuje tę funkcję od 16 lat!

Medal lidera samorządu z rąk profesora Jerzego Stępnia w piątek, 18 listopada, odebrał piastujący od 16 lat stanowisko starosty przemyskiego Jan Pączek.

Zaproszenie na uroczystą galę było skierowane do wójtów i burmistrzów, którzy od co najmniej 16 lat piastują swój urząd oraz do prezydentów, marszałków i starostów (byłych i obecnych) z co najmniej 12-letnim stażem.

Jan Pączek rozpoczynał swoją pracę od samorządu gminnego w gminie Orły w 2002 roku – najpierw jako sekretarz, następnie – zastępca wójta.

Od 2006 roku piastuje nieprzerwanie urząd starosty przemyskiego. Oprócz niego wyróżnienie odebrali również burmistrz miasta i gminy Pruchnik Wacław Szkoła oraz wójt gminy Roźwienica Tomasz Kotliński.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama