W czwartek, 21 grudnia , na przejściu granicznym w Medyce doszło do kuriozalnej sytuacji. 40-letnia obywatelka Ukrainy, która – jak się okazało – nie spełniała warunków dopuszczających wjazd na teren Unii Europejskiej zaproponowała funkcjonariuszom … łapówkę w kwocie 100 zł.
Okazało się, że podobne zdarzenia miało miejsce kilka dni wcześniej na tym samym przejściu granicznym. Tym razem 64-letni obywatel Ukrainy zaproponował mundurowym korzyść majątkową w wysokości 200 zł za przymknięcie oka na stan techniczny jego pojazdu.
Obie sytuacje skończyły się na cudzoziemców nieprzyjemnie. W pierwszym przypadku:rokiem pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata,a w drugim karą grzywny w kwocie 1500 zł i 6 miesiącami pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze