Z ciekawą propozycją wyszło do mieszkańców Centrum Kultury w Wielkich Oczach, ogłaszając konkurs na projekt „witacza”, który zostanie ustawiony w centralnym punkcie miejscowości i będzie witał przyjezdnych.
Instytucja postanowiła włączyć do realizacji pomysłu mieszkańców, proponując im udział w konkursie na „witacz” miejscowości.
– Swoje pomysły na promocję naszej gminy oczywiście mamy, bardzo często przedstawiamy w] materiałach Wielkie Oczy jako miejscowość trzech kultur, ale może mieszkańcy będą mieli zupełnie inny[premium pomysł na wizerunkową promocję. Jesteśmy bardzo ciekawi tego, co zaproponują – uściśla A. Sopel, dodając, że pomysł na wykreowanie wizerunku miejscowości może być zaczątkiem czegoś fajnego.
Zwycięski projekt „witacza” zostanie bowiem zrealizowany, a jeśli będzie się podobał, jest szansa, że pomysł graficzny będzie wykorzystany także przy realizacji innych projektów.
Dla laureata konkursu przewidziana jest nagroda w wysokości 500 złotych. Swoje autorskie pomysły mieszkańcy mogą zgłaszać do 15 marca. Wszystkie szczegóły dotyczące zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Urzędu Gminy Wielkie Oczy.
Organizatorzy czekają na pomysłowe koncepcje. Zastrzegają jedynie, że na „witaczu” powinno się znaleźć miejsce na obowiązujący herb gminy Wielkie Oczy, a zawarty na nim komunikat musi być czytelny zarówno dla wjeżdżających, jak i wyjeżdżających.
Komisja, która pochyli się nad nadesłanymi projektami, będzie brała pod uwagę przede wszystkim: kreatywność, oryginalność, czytelność i jasność przekazu oraz identyfikację z miejscowością Wielkie Oczy. – Co wymyślą uczestnicy, zależy wyłącznie od ich inwencji twórczej. Nie chcemy im niczego sugerować – podkreśla A. Sopel i zachęca do udziału w konkursie.

fot.Albert Hawrylak
„Witacz” miałby stanąć w centralnym punkcie miejscowości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze