Mundurowi z Zaklikowa zaopiekowali się rannym ptakiem.
Informację o bocianie błąkającym się nieopodal drogi przekazano policji w miniony piątek, około godz. 8.30.
Funkcjonariusze z posterunku w Zaklikowie odnaleźli go na jednym z pól uprawnych. Ptak próbował się poderwać do lotu, niestety bezowocnie. Okazało się, że ptak ma ślady krwi na skrzydle.
Mundurowi obawiali się, że pozostawiony na wolności może zrobić sobie większą krzywdę, więc go odłowili i przekazali pod opiekę weterynarza.
Teraz ustalają, czy okaleczenie mogło nastąpić podczas potracenia przez pojazd, czy może w wyniku innego działania, np. człowieka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
ChwałaWszystkimDobrymPolicjantom !!!