Reklama

Mieszkaniec gminy Pawłosiów miał w domu mefedron

29/10/2021 07:54

19 października policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu otrzymali zgłoszenie, że jeden z mieszkańców gminy Pawłosiów posiada środki odurzające.

W miejscu zamieszkania 37-latka kryminalni zabezpieczyli dwa woreczki foliowe z białą proszkową substancją. Dodatkowo podczas przeszukania jego auta również znaleźli woreczek z białą substancją.

Mężczyzna został zatrzymany, a znalezione substancje zabezpieczone. Policyjny tester potwierdził, że jest to mefedron.

Mieszkaniec gminy Pawłosiów usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości