W Kalwarii Pacławskiej po raz kolejny odbyło się Misterium Męki Pańskiej. W tym roku, wędrując przez polany i las, trzeba było zmagać się z pozostałościami śniegu oraz błotem. Frekwencja mimo tych niedogodności dopisała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kiedy te obrzędy zostaną zakazane publicznie?Przecież dzieci na to patrzą!Nie powinny tego oglądać!Róbcie sobie takie c..... w kościołach (kto chce to ogląda) ale nie w przestrzeni publicznej bo nie każdy ma ochotę to oglądać i sporo osób to po prostu razi, jest "niesmaczne".
kaskander ja nie chce oglkądac pedałów na ulicach i was pozyteczni idioci. przestrzen publiczna? las i teren klasztoru ty debilu.
ABY Pooglądać i w duchu przezyc to wydarzenie trzeba specjalnie się wybrać do Kalwari Pacławskiej. Więc osób przypadkowych tam nie było. kasander widać że masz konflikt z Bogiem.IDĄ ŚWIĘTA MOŻE PORA ZAJRZEĆ DO KONFESJONAŁU..... ?
>>masz konflikt z Bogiem<<Co ty bredzisz? Z jakim bogiem?Dla mnie takowy nie istnieje - rozumiesz to?!
>>jeb sie<<>>pozyteczni idioci. <<>>ty debilu.<<No, piękne słownictwo katolika.Przez takich niedorozwiniętych matołów m.in. pustoszeją kościoły.
Zwolennikom degeneratów politycznych , czyli masonom , liberałom , lewakom - krzywakom , komuchom i wszelkiej tej plugawej ekstremie . mówimy NIE . RÓWNIEŻ ZWOLENNIKOM DEGENERACJI MORALNEJ , CZYLI ZWOLENNIKOM TZW, : KOCHAJĄCYCH INACZEJ . MÓWIMY RÓWNIEŻ NIE
http://liturgia.wiara.pl/doc/3061127.Krotka-historia-spowiedzi
Kiedy te obrzędy zostaną zakazane publicznie?Przecież dzieci na to patrzą!Nie powinny tego oglądać!Róbcie sobie takie c..... w kościołach (kto chce to ogląda) ale nie w przestrzeni publicznej bo nie każdy ma ochotę to oglądać i sporo osób to po prostu razi, jest "niesmaczne".
kaskander ja nie chce oglkądac pedałów na ulicach i was pozyteczni idioci. przestrzen publiczna? las i teren klasztoru ty debilu.
ABY Pooglądać i w duchu przezyc to wydarzenie trzeba specjalnie się wybrać do Kalwari Pacławskiej. Więc osób przypadkowych tam nie było. kasander widać że masz konflikt z Bogiem.IDĄ ŚWIĘTA MOŻE PORA ZAJRZEĆ DO KONFESJONAŁU..... ?