W ubiegłym tygodniu zakończyło się szkolenie jeźdźców z górskich placówek SG w Ustrzykach Górnych i Czarnej Górnej.
Podczas 3-tygodniowego szkolenia, pięcioro funkcjonariuszy, którzy na co dzień pilnują granicy, poznało tajniki jazdy oraz współpracy z wierzchowcami podczas służby.
Na bieszczadzkich bezdrożach często koń jest jedynym środkiem lokomocji i dowiezie jeźdźca w najbardziej niedostępne odcinki granicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze