Reklama

Mundurowi świętowali w Tryńczy

Noworoczne spotkanie służb mundurowych, które odbyło się w Tryńczy, było doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności za codzienną służbę, jaką świadczą na rzecz narodu wszyscy umundurowani funkcjonariusze publiczni.

Uroczyste obchody rozpoczęła msza święta, po której zebrani, w towarzystwie pocztów sztandarowych, harcerzy i zuchów, przy dźwiękach Młodzieżowej Orkiestry Dętej i oprawie w postaci pokazów mażoretek przeszli pod tryniecki urząd.

Spotkanie swoją obecnością uświetnili m.in.: minister Anna Schmidt, dowódca 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej w Jarosławiu ppłk. Wojciech Drapała z żołnierzami, powiatowy komendant policji Mariusz Kulaga, podinsp. Bogusław Pisarczyk, kom. Antonii Rzeczyca, powiatowy komendant PSP mł. bryg. Marcin Lachnik oraz żołnierze z 20 Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Reklama


fot.UG Tryńcza
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    superdrab_21 2023-01-24 19:55:55

    Żenada! Chyba wdzięczność politycznym i kościelnym protektorom za serwilistyczną "politykę kadrową" dla swojaków.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama