Noworoczne spotkanie służb mundurowych, które odbyło się w Tryńczy, było doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności za codzienną służbę, jaką świadczą na rzecz narodu wszyscy umundurowani funkcjonariusze publiczni.
Uroczyste obchody rozpoczęła msza święta, po której zebrani, w towarzystwie pocztów sztandarowych, harcerzy i zuchów, przy dźwiękach Młodzieżowej Orkiestry Dętej i oprawie w postaci pokazów mażoretek przeszli pod tryniecki urząd.
Spotkanie swoją obecnością uświetnili m.in.: minister Anna Schmidt, dowódca 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej w Jarosławiu ppłk. Wojciech Drapała z żołnierzami, powiatowy komendant policji Mariusz Kulaga, podinsp. Bogusław Pisarczyk, kom. Antonii Rzeczyca, powiatowy komendant PSP mł. bryg. Marcin Lachnik oraz żołnierze z 20 Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Żenada! Chyba wdzięczność politycznym i kościelnym protektorom za serwilistyczną "politykę kadrową" dla swojaków.
Żenada! Chyba wdzięczność politycznym i kościelnym protektorom za serwilistyczną "politykę kadrową" dla swojaków.