Reklama

Na dobre i na złe. Złote i diamentowe pary odebrały medale

Sześć małżeńskich par z Przeworska oraz pięć małżeństw z terenu gminy Przeworsk świętowało w ostatnim czasie jubileusze małżeńskie. Obie okolicznościowe imprezy odbyły się 2 grudnia, w przeworskim ratuszu.

Niegasnącej miłości i długich oraz pogodnych lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu oraz poczuciu zasłużonego zadowolenia z owoców wspólnych działań 6 parom z Przeworska życzyli wspólnie burmistrz Leszek Kisiel oraz kierownik USC Robert Dybaś, dekorując ich wyjątkowym odznaczeniem, jakim jest Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Szczęśliwi małżonkowie to[paywall]: państwo Maria i Gustaw Mrozowie, Stanisława i Jan Pankowie, Maria i Zbigniew Słyszowie, Zofia i Jan Szwarczakowie, Zofia i Florian Szularowie oraz Zofia i Leszek Szularowie.

Nie tylko oni mieli tego dnia powody do świętowania. W USC w Przeworsku zasłużone odznaczenia honorujące pary małżeńskie z długim stażem odebrali też Krystyna i Józef Laskowie z Gorliczyny, a także Zofia i Stanisław Piątkowie, Stanisława i Władysław Duży i Danuta i Ryszard Śliwowie (wszystkie 3 pary z Rozborza).

Wymienione 4 małżeństwa wspólną drogą kroczą nieprzerwanie już od 50 lat. Natomiast państwo Jadwiga i Jan Baryłowie z Urzejowic, którzy także znaleźli się wśród jubilatów, swoją wspólną przygodę zaczęli 10 lat wcześniej. Tego dnia obchodzili oni diamentowe gody.

Złotym i diamentowym parom najlepsze życzenia złożyli wójt gminy Przeworsk Daniel Krawiec w towarzystwie kierownika przeworskiego USC, podkreślając, że przyznane wyróżnienie ma wartość szczególną.

Reklama


fot.UM Przeworsk
Uhonorowane złote pary z Przeworska.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama