Do zdarzenia doszło wczoraj, 30 sierpnia, po godz. 11, w Izdebkach.

Policjanci ustalili, że kierująca oplem, jadąc od Wary w kierunku Brzozowa, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni i na łuku drogi zjechała do przydrożnego rowu.
39-latka jechała z trójką dzieci. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Kierująca była trzeźwa. Za spowodowanie tego zdarzenia została ukarana mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
,