Policjanci z KPP w Jarosławiu zatrzymali 18-latka z Przemyśla, który według ich ustaleń w jednej z jarosławskich drogerii kradł perfumy. Młodzian wyniósł 22 flakony warte ponad 6 300 zł. Grozi mu 5 lat więzienia.
Sprawca kradzieży był zuchwały. Do jednej z drogerii na terenie Jarosławia wracał trzy razy – w listopadzie i grudniu. Za każdym razem korzystał na nieuwadze personelu i wynosił ze sklepu drogie perfumy – łącznie 22 flakoniki o wartości przekraczającej 6 tys. zł. Policyjne śledztwo doprowadziło do zatrzymania i przedstawiania zarzutu kradzieży 18-letniemu mieszkańcowi Przemyśla. Za swoje działania odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.wszystko jest tak drogie ze nic dziwnego ze mlodzi kradna . Walczyc z przyczyną a nie skutkiem
Do roboty PiS. Przymknąć go na 3 miesiące. Sądy wasze to i władza wasza.
Przymknac ? Za co ze kradl przeciez nikogo nie zabil ani nie pobil
https://www.appvn.oneGreat site and a great topic as well i really get amazed to read this. Its really good.
wszystko jest tak drogie ze nic dziwnego ze mlodzi kradna . Walczyc z przyczyną a nie skutkiem
Do roboty PiS. Przymknąć go na 3 miesiące. Sądy wasze to i władza wasza.
Przymknac ? Za co ze kradl przeciez nikogo nie zabil ani nie pobil