Reklama

Nastolatkowie włamywali się do samochodów. Wpadli w ręce policji

7 sierpnia, dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o prawdopodobnym włamaniu się do trzech pojazdów, które znajdują się na terenie parkingu przy dawnym „Tesco”. Zgłaszający wyjaśnił, że idąc rano do pracy zauważył, że w pojazdach są wybite szyby, dlatego zdecydował się powiadomić służby.

Skierowana na miejsce zdarzenia grupa dochodzeniowo- śledcza z technikiem kryminalistycznym i funkcjonariuszami pionu kryminalnego szybko ustaliła, kto może za tym stać.

Już po kilku godzinach od przestępstwa zatrzymali osiemnastolatka i jego rok starszego znajomego, którzy w nocy z 6 na 7 sierpnia włamali się do pojazdów i ukradli znajdujący się tam telefon komórkowy i karty do bankomatu.

Usłyszeli zarzuty. Grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości