Reklama

Nastoletni rowerzysta uciekał przed policją. Był pijany

Nietypowe zachowanie rowerzysty, który w sobotnią noc poruszał się po Orłach nieoświetlonym pojazdem wzbudziło czujność policjantów, którzy akurat patrolowali ten teren.

Zaczęli dawać mu sygnały do zatrzymania się, lecz on zaczął uciekać. Nieudolnie.

Szybko okazało się, że powodem tego zachowania był stan jego trzeźwości. A raczej nietrzeźwości. 16-latek wydmuchał niemal 2 promile.

Został przekazany pod opiekę opiekuna prawnego.. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości