Nietypowe zachowanie rowerzysty, który w sobotnią noc poruszał się po Orłach nieoświetlonym pojazdem wzbudziło czujność policjantów, którzy akurat patrolowali ten teren.
Zaczęli dawać mu sygnały do zatrzymania się, lecz on zaczął uciekać. Nieudolnie.
Szybko okazało się, że powodem tego zachowania był stan jego trzeźwości. A raczej nietrzeźwości. 16-latek wydmuchał niemal 2 promile.
Został przekazany pod opiekę opiekuna prawnego.. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze