Dwaj 16-latkowie odpowiedzą przed sądem do spraw nieletnich za włamywanie się i dokonywanie kradzieży na terenie ogródków działkowych w Zadąbrowiu.
Poszkodowanych w wyniku tych działań było sześcioro działkowiczów a szkody, jakie powstały w wyniku kradzieży i włamań oszacowano na prawie 6 tys. zł.
Sprawą zajęli się policjanci z Żurawicy. Wytypowali sprawców, którzy już podczas przesłuchania przyznali się do zarzucanych im czynów.
Po przeszukaniu pomieszczeń, w których zamieszkiwali, stróże prawa odzyskali całe skradzione mienie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze