Reklama

Nastoletnie atrakcje

Dwaj 16-latkowie odpowiedzą przed sądem do spraw nieletnich za włamywanie się i dokonywanie kradzieży na terenie ogródków działkowych w Zadąbrowiu.

Poszkodowanych w wyniku tych działań było sześcioro działkowiczów a szkody, jakie powstały w wyniku kradzieży i włamań oszacowano na prawie 6 tys. zł.

Sprawą zajęli się policjanci z Żurawicy. Wytypowali sprawców, którzy już podczas przesłuchania przyznali się do zarzucanych im czynów.

Po przeszukaniu pomieszczeń, w których zamieszkiwali, stróże prawa odzyskali całe skradzione mienie.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości