Reklama

Nepalczycy ujęci w drodze do Hiszpanii

06/05/2021 10:00

Sześciu obywateli Nepalu pieszo przekroczyło granicę z Ukrainy do Polski. Uczynili to nielegalnie.

25 kwietnia br. w rejonie miejscowości Muczne funkcjonariusze Straży Granicznej ze Stuposian zatrzymali grupę mężczyzn w wieku od 20 do 26 lat. W wyniku sprawdzeń okazało się, że są to obywatele Nepalu, którzy od kilku miesięcy legalnie przebywali na Ukrainie.

Przyznali, że granicę z Ukrainy do Polski przekroczyli pieszo, a celem ich podróży miała być Hiszpania. Z uwagi na stan zdrowia jednego z zatrzymanych na miejsce zostało wezwane pogotowie. Po przeprowadzeniu stosownych czynności administracyjnych zostaną przekazani z powrotem na Ukrainę.

Od początku bieżącego roku jest to drugie zdarzenie zatrzymania nielegalnych imigrantów na tzw. zielonej granicy państwa.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości