Reklama

Nerwowy 22-latek. Policyjna kontrola nieco go zaskoczyła

W połowie czerwca na drodze technicznej przy MOP Kaszyce funkcjonariusze z X Komisariatu Policji Oddziału Prewencji w Warszawie, oddelegowani do pełnienia służby w rejonie przygranicznym, podjęli interwencję wobec grupy osób, która tam przebywała.

Podczas niej zauważyli, że jeden z mężczyzn jest bardzo mocno zdenerwowany. Postanowili poznać powód.

Okazało się, że w samochodzie 22-letniego mieszkańca gminy Orły znajduje się foliowe zawiniątko z zawartością marihuany.

Młody mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających.

Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości