W przemyskiej radzie miejskiej nie istnieje już klub Kukiz’15. Jego członkowie powołali nową formację o nazwie Wspólnie dla Przemyśla.
Nowy klub tworzą te same osoby, które dotychczas zasiadały w na krzesłach przeznaczonych dla K’15. Jest to więc jedynie zmiana nazwy. Skąd taka decyzja? – Bardzo często[paywall] nasza praca na rzecz miasta oraz mieszkańców wplątywana jest w politykę ogólnopolską, a powodem jest nazwa naszego klubu. W związku z tym zdecydowaliśmy o zmianie nazwy klubu na bardziej oddającą charakter naszej pracy i chęć zjednoczenia w tej idei jak największej liczby mieszkańców naszego miasta – wyjaśnia Marcin Kowalski, przewodniczący klubu. – Cel, z jakim szliśmy do wyborów samorządowych, to wspólne działania dla miasta i jego mieszkańców niezależnie od ich poglądów politycznych na szczeblu ogólnopolskim – podkreśla i dodaje, że radni WdP są otwarci na współpracę z każdym.
Z list Kukiz’15 do rady weszło 6 radnych. Z tego komitetu startował również obecny prezydent Wojciech Bakun. Obecnie klub Wspólnie dla Przemyśla tworzy 5 osób: Marcin Kowalski, Monika Jaworska-Żurawska, Tomasz Leszczyński, Mirosław Majkowski i Andrzej Zapałowski. Tworzy on nieformalną koalicję z Koalicją Obywatelską (6 osób). Oprócz tego w radzie działają kluby Prawa i Sprawiedliwości (4 radnych), Regii Civitas (4 radnych) i Sojuszu Lewicy Demokratycznej (3 radnych). Miesiąc temu jedna radna wystąpiła z Kukiz’15 i obecnie nie należy do żadnego klubu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Właśnie ta formàcja to jest porażka was Przemyšlan. Wynik waszego naczelnego radnego Zapałowskiego jasno wam pokazał że otrzymaliście czerwoną kartkę. Was już po prostu nie ma. I tak ta jedna kadencja tò za dużo dla was.
Jak nie ma jak są?! I nawet działają, i naprawiaja, i poprawiają. Jak jednak ktoś wiecznie narzeka to dla niego i Najwyższy będzie nie wystarczająco dobry. Przyznaj się szczerze Mieszkańcu kiedy ostatni raz byłeś zadowolony z siebie?
dla nas pracownikow pracujacych nie ma nic ,jest tylko wszystko dla niepracujacych .ktorz smieja sie z nas .bo musimy wstac i isc do pracy za pieniadze takie jak dostaja bezrobotni typu 500+ wyprawki ,dotacje i inne dodatki
Oni pracują gdzie ? Chyba Zapałowski w rozrabianiu kleju aby swoje plakaty co 3 miesiace wieszać wszedzie. Co poprawiają ? Chyba nazwe swojego Klubu którego sie teraz wstydzą. Tak tak robią co niektorzy mature inni studia bo kiedys za młodu im sie nie chcialo a teraz wstyd jest i Radnym i Panu Prezydentowi niech sie pochwalą swoim wykształceniem. Sory wszedzie gdzie ich widze to tylko sport i sport z calym szacunkiem pora brać sie do roboty bo chyba sa wazniejsze rzeczy niz sport w naszym miescie. Ale tak to jest jak sie nie zna na niczym innym.
TZN Radni zlozyli mandat? Skoro wyborcy głosowali na Kukiz, a tych kto wybrał? Nie rozumiem?
zwolnij się i bądź bezrobotnym w czym problem przecież na bezrobociu jest tak wspaniale hipokryto...
Miliony normalnych, pracujących ludzi bierze 500+, a oni tylko patologia i patologia... ile można te głupoty wypisywać.
Fakt obecna przemyska władza to czarna rozpacz. Nic nie potrafią. Teraz jeszcze polikwidowali linie autobusowe. Za chwilę marszrutki wprowadza , jak u naszych wschodnich sąsiadów. Cóż to będzie za oszczędność.
A co to tak na prawdę w przemyślu jest czy było k15. Rozsypało jak za chwilę rozsypie się przemyska władza. Takiego koszmaru to nikt się nie spodziewał. Przed wyborami nagrody prezydenta dla nauczycieli były a pi wyborach już nie mowa o nagrodach dyrektora od kąt pamięć sięga to były i tylko w Przemyślu nie ma, a Ci nieudacznicy zamrozili. A co z pieniędzmi za strajki nauczycieli bo pozostały w miejskim budrzecie ? Ale tak to jest jak do władzy dostaną się osoby bez wykształcenia i doświadczenia.
I kolejna sprawa braku wiedzy i doświadczenia jak pisał Wojtek kamienica na Matejki . czy jak brakuje kasy w domowym budrzecie to pan prezydent sprzedaje swoją komurkę na drewno czy kawałek działki sąsiadowi ? Chyba nie tylko szuka się kasy i oszczędza na sobie a nie kosztem innych. Brak mi słów
Bo to buraki , to po pierwsze kolejna sprawa niech sobie pan radny kadrowy sam nad sanem posprząta bo ten syf to z jego grzybka, ratują mzk nie tylko dobiją może niech odrazu zprzedadzą bo tylko pracowników szkoda . budrzet obywatelski ah. Paranoją jest budowa ścieżek rowerowych jak nie macie za co ich utrzymać, posprzątać itd. Obraz nędzy i rozpaczy jednym słowem średniowiecze.
Bo tutaj jest jak jest po prostu. I Ty dobrze o tym wiesz. Bo tutaj jest jak jest po prostu. I Ty dobrze o tym wiesz. Bo tutaj jest jak jest po prostu. I Ty dobrze o tym wiesz. Bo tutaj jest jak jest po prostu. I Ty dobrze o tym wiesz.
Właśnie ta formàcja to jest porażka was Przemyšlan. Wynik waszego naczelnego radnego Zapałowskiego jasno wam pokazał że otrzymaliście czerwoną kartkę. Was już po prostu nie ma. I tak ta jedna kadencja tò za dużo dla was.
Jak nie ma jak są?! I nawet działają, i naprawiaja, i poprawiają. Jak jednak ktoś wiecznie narzeka to dla niego i Najwyższy będzie nie wystarczająco dobry. Przyznaj się szczerze Mieszkańcu kiedy ostatni raz byłeś zadowolony z siebie?
dla nas pracownikow pracujacych nie ma nic ,jest tylko wszystko dla niepracujacych .ktorz smieja sie z nas .bo musimy wstac i isc do pracy za pieniadze takie jak dostaja bezrobotni typu 500+ wyprawki ,dotacje i inne dodatki