Reklama

Dubiecko: Nie takie ważne, żeby człowiek umiał na pamięć, a żeby rozumiał

Dubiecki samorząd systematycznie realizuje założenia programu wspierania uzdolnionej młodzieży, co roku nagradzając tych, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce oraz najlepszych absolwentów. Nie inaczej było 25 października.

W myśl słów Janusza Korczaka: „Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało” samorząd Miasta i Gminy Dubiecko stara się premiować młodych ludzi, którzy do edukacji podchodzą z zaangażowaniem.

Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Dubiecko dla najlepszych uczniów oraz nagrody dla najlepszych absolwentów finansowane są z dochodów własnych gminy Dubiecko, corocznie w jej budżecie wydziela się pulę na wspomniany cel.   

Re......

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 72% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama