Dubiecki samorząd systematycznie realizuje założenia programu wspierania uzdolnionej młodzieży, co roku nagradzając tych, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce oraz najlepszych absolwentów. Nie inaczej było 25 października.
W myśl słów Janusza Korczaka: „Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało” samorząd Miasta i Gminy Dubiecko stara się premiować młodych ludzi, którzy do edukacji podchodzą z zaangażowaniem.
Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Dubiecko dla najlepszych uczniów oraz nagrody dla najlepszych absolwentów finansowane są z dochodów własnych gminy Dubiecko, corocznie w jej budżecie wydziela się pulę na wspomniany cel.
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 72% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze