Reklama

Niemal 250 biegaczy na starcie Zimowej Karpackiej Piątki [ZDJĘCIA]

26 lutego, od godziny 10, podczas 6. edycji wydarzenia, amatorzy zimowych biegów przebiegli w pętli ulicami Starówki i krętymi alejkami miejskiego parku.

Zimowa Karpacka Piątka to – obok kultowej już Przemyskiej Dychy i wymagającego Ultramaratonu Twierdzy Przemyśl – imprezy organizowane przez Przemyski Klub Biegacza, które na stałę wpisały się w kalendarz imprez biegowych w naszym mieście.

W zimowej, 6. już eydcji wydarzenia biegacze nie zawiedli. Stanęli na stracie, aby z Rynku pobiec ulicami Fredry, Grodzką, Kmity, Waygart, Królowej Jadwigi i Zamkową do Parku Miejski, a potem z powrotem koło katedry i Fredry do Rynku.

Zimową Karpacką Piątkę 2023 wygrał Damian Kic z Rzeszowa (klub UCL Uniwersytet Rzeszowski/ GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl, czas 00:19:51,35 s).

Na drugim miejscu uplasował się Kamil Pyrcz z Dynowa (klub Aktywny Dynów, czas 00:20:15,61), a na trzecim Hubert Sopel z Oleszyc (klub GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl, czas 00:20:27,07). 

Wśród pań najlepsza okazała się Paulina Tracz z Rzeszowa (klub treningfizjo/The North Face, czas 00:21:48,57), z drugą lokatą zameldowała się Eliza Jusyp z Przemyśla (czas 00:25:05,75), a na trzecim miejscu Ewelina Kic (klub 1 Batalionu Czołgów w Żurawicy, czas 00:25:48,05).



Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama