Reklama

Niespodzianka w wagonie

18/12/2018 13:30

W ubiegłą sobotę na zaproszenie Stowarzyszenia „Linia 102” do Przemyśla przyjechała grupa uczniów młodszych klas ze szkoły w Niżankowicach.

Organizatorzy zadbali, by dzieciaki mogły się przejechać przez miasto przemyską „ciuchcią”, ale największa niespodzianka czekała w wagonach, które od pierwszego listopada są w posiadaniu stowarzyszenia.

Wagon restauracyjny i salonkę z Bakończyc przetransportowano na bocznicę przy ulicy Mickiewicza i tak jak było zaplanowane, zaadaptowano je na kawiarenkę „Pod semaforem”.

Dzieci, z których większość była pierwszy raz za granicą, ciekawie rozglądały się po wnętrzu dawnego „Warsu”, gdzie już na nie czekał obiad i poczęstunek. Jednak największą atrakcją był św. Mikołaj, którego przywitały piosenką ułożoną na tę okazję. Każde dziecko dostało od brodatego gościa paczkę, a prezentem dla całej klasy był telewizor.

Dziękujemy


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    miki - niezalogowany 2018-12-18 13:59:37

    :) tak trzymać 102...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-12-18 20:05:56

    Patologie Regionalne również mają:

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama