W ubiegłą sobotę na zaproszenie Stowarzyszenia „Linia 102” do Przemyśla przyjechała grupa uczniów młodszych klas ze szkoły w Niżankowicach.
Organizatorzy zadbali, by dzieciaki mogły się przejechać przez miasto przemyską „ciuchcią”, ale największa niespodzianka czekała w wagonach, które od pierwszego listopada są w posiadaniu stowarzyszenia.
Wagon restauracyjny i salonkę z Bakończyc przetransportowano na bocznicę przy ulicy Mickiewicza i tak jak było zaplanowane, zaadaptowano je na kawiarenkę „Pod semaforem”.
Dzieci, z których większość była pierwszy raz za granicą, ciekawie rozglądały się po wnętrzu dawnego „Warsu”, gdzie już na nie czekał obiad i poczęstunek. Jednak największą atrakcją był św. Mikołaj, którego przywitały piosenką ułożoną na tę okazję. Każde dziecko dostało od brodatego gościa paczkę, a prezentem dla całej klasy był telewizor.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
:) tak trzymać 102...
Patologie Regionalne również mają: