Reklama

Nietrzeźwa 21-latka wjechała do rowu. 15-letnia pasażerka w szpitalu [ZDJĘCIA]

Kierująca w organizmie miała ponad promil alkoholu.

Do zdarzenia doszło w piątek, przed godz. 3, w Studzianie.

Policjanci ustalili, że kierująca peugeotem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w znak drogowy i wjechała do przydrożnego rowu.

21-letnia mieszkanka gminy Jawornik Polski miała ponad promil alkoholu w organizmie. Trafiła do szpitala, a wraz z nią 15-letnia pasażerka.

Kierującej za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i wysoka grzywna.

Reklama


fot.KPP Przeworsk
Auto przewróciło się na dach.


SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości