Chociaż i służby, i media nagłaśniają sprawę i apelują o to, by po alkoholu absolutnie nie wsiadać za kółko, igrających ze śmiercią dalej nie brakuje.
Lubaczowscy policjanci tylko 4 i 5 lipca zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy łącznie „wydmuchali” niemal 5 promili.
28-letni obywatel Ukrainy drogą wojewódzką nr 865, na trasie Cieszanów – Narol jechał ciężarówką, mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Prawo jazdy natychmiast zostało mu zatrzymane, a po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty.
Dzień później „wpadł” z prawie 3 promilami alkoholu 45-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, który został zatrzymany do rutynowej kontroli. On również opowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze